برنامه گوگل جیرز یکی از بهترین ها در ضمینه تبدیل برنامه های آنلاین به آفلاین هستش. شما با نصب این برنامه قادر هستید  به راحتی به ادیت نوشته های خود بپردازید ، به راحتی میتوانید خوراک خودتان در گوگل ریدر را دنبال کنید و یا به ترجمه یکی از مطالب ویکی پدیا به صورت آفلاین بپردازید ! در ضمن به خاطر اپن سورس بودن این برنامه هر روز باید انتظار اینرا داشته باشید تا تعداد بیشتری از سایت ها با این برنامه سازگار شوند  .
علیرغم تمام این خوبیها متاسفانه سایت گوگل به دلیل همان مسائل همیشگی امکان نصب این برنامه رو به کاربران ایرانی بر روی سیستم عامل ویندوز نمی ده . جالب اینجاست که کاربران ایرانی دارای سیستم لینوکس بدون هیچ مشکلی قادر به استفاده از این برنامه هستن !! (بدرود لینوکس)
حالا ما اینجا می خوایم با یه روش زیرکانه و البته ساده این برنامه رو نصب کنیم . روش کار بدین ترتیب هست که شما ابتدا باید برنامه التراسرف رو نصب کنید و بعد با کمک همین الترا ، گوگل جیرز رو دانلود کنید . حالا نوبت خر کردن گوگل فرا می رسه .

Gears logo


روی کانکشن خودتون در پایین ویندوز ، کنار ساعت، راست کلیک کنید و گزینهchange Windows Firewall Settings رو انتخاب کنید. وارد تب Exception بشید و بر روی گزینه Add Program کلیک کنید . حالا کافیه با کلیک بر روی Browse برنامه گوگل جیرز رو انتخاب کنید . بعد از انتخاب برنامه روی change Scope کلیک کنید و از اونجا دکمه رادیویی custom list رو انتخاب کنید و درون کادر 127.0.0.1 رو بنویسید و بعد کادر رو Ok کنید. بقیه کادرها رو هم ببندید . حالا در حالی که به اینترنت وصل هستید و برنامه الترا سلف هم اجرا هست شروع به نصب گوگل جیرز کنید .

دسته ها : گوگل
چهارشنبه نوزدهم 4 1387
X